چیدمان سفره میهمانی

چیدمان سفره میهمانی

چیدمان سفره میهمانی - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

زیبایی میز و چیدمان صحیح و اصولی آن در مهمانی یکی از مهم ترین بخش های سفره آرایی است. در میهمانی های رسمی نحوه سرو غذا و چیدن میز یا سفره متفاوت با مهمانی های خانوادگی و خودمانی است. در مهمانی های رسمی باید یک سری نکات را در چیدمان رعایت کنید البته در چیدمان میز مهمانی های خانوادگی نیز رعایت اصول و نکات پایه چیدمان میز و آراستگی آن خالی از لطف نیست.برای یک چیدمان زیبا و میزی آراسته در میهمانی حتما باید یک گلدان گل در مرکز میز  و شمع در نزدیکی آن قرار گیرد. بهتر است گلدان و شمع ها با ظروف روی میز تناسب رنگ داشته باشد و متناسب با سایز میز باشد. تشریفات لوکس لاریسا با هدف ارائه خدمات مدرن پذیرایی و طراح مراسم میهمانی این افتخار را دارد تا مراسمی ایده آل را فراتر از آنچه تصور می کنید برای شما عزیزان فراهم کند.

چیدمان سفره میهمانی

دستمال سفره نیز باید متناسب با ظروف و رومیزی انتخاب شود. گلدانهای کوچک و حلقه دستمال ها طلایی رنگ است و در ترکیب با ظروف سفید جلوه بسیار زیبایی ایجاد می کند.

رنگ گلدان با طرح ظروف همخوانی داشته باشد. از گلهای ساده و با رنگ ملایم استفاده شده است تا میز جلوه زیباتری پیدا کند. اگر میز شام به صورت سلف سرویس باشد باید چیدمان آن را اصولی انجام داد. در میزهای رسمی تعداد بشقاب، قاشق و چنگال دقت کنیم. بشقاب پلوخوری، ظرف سوپ ، ظرف سالاد، ظرف دسر و لیوانها باید به تعداد وعده ها برای هرکس گذاشته شود. تعداد لیوان برای هر نفر حداقل سه عدد باشد. در چیدمان های رسمی باید حتما برای هر نوع غذایی که در میز سرو می شود ظرف جداگانه چیدمان کرد.

عکس و تصاویر چیدمان سفره میهمانی

 

برای اطلاع از قیمت ها و تاریخ های آزاد برای برگزاری مراسم  با شماره 88028517 تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط