لباس نامزدی

لباس نامزدی

ویژگی های یک لباس نامزدی خوب

مراسم نامزدی همانند مراسم عروسی نیز دارای اهمیت است، به ویژه لباس نامزدی باید شیک باشد. گران بودن یک لباس دلیل بر زیبا بودن نیست بلکه جنس پارچه، رنگ، طرح و مدل آن نیز باید مناسب و زیبا باشد. لباس نامزدی نوعی لباس شب ولی با ویژگی های منحصر به خود است که می تواند پرزرق و برق، بلند و دونباله دار و کوتاه باشد. انتخاب خدمات مجالس خوب برای برگزاری جشن نامزدی نیز حائز اهمیت است و مجلس نامزدی شما نیز می تواند در باغ تالار برگزار گردد.

مدل لباس نامزدی

برای انتخاب لباس نامزدی باید این مورد را در نظر داشته باشید که آیا بعد از مراسم نامزدی خود جشن عقد برگزار می شود و یا بعد مراسم نامزدی تنها عقد محضری انجام می گردد. مورد مهم دیگر فاصله بین مراسم ازدواج و جشن نامزدی است. اگر زمان برگزاری جشن نامزدی با مراسم عروسی فاصله زیادی دارد، برای انتخاب لباس نامزدی محدودیت کم تری دارید می توانید یک لباس پر زرق وبرق و طرح دار انتخاب کنید اما اگر فاصله بین مراسم نامزدی و مراسم ازدواج شما کم است بهتر است که لباس نامزدی ساده تری انتخاب کرده شود.

رنگ لباس نامزدی

رنگ لباس نامزدی با توجه به سلیقه افراد متفاوت است اما بهتر است از رنگهای  سفید، شیری، کرم و نباتی برای لباس نامزدی استفاده نشود. این رنگ ها شبیه به رنگ لباس عروس است و لباس نامزدی شما باید متفاوت باشد. شما می توانید از  رنگ های ملایم و روشن مانند صورتی، گلبهی، کالباسی، یاسی ...استفاده کنید.  بهتر است لباس نامزدی خود را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید، همچنین می توانید لباس خود را با لباس همسر خود ست کنید و تناسب رنگ میان لباس خود و همسرتان ایجاد کنید.

نوع لباس نامزدی

پس از انتخاب رنگ لباس، نوبت به مدل آن می رسد. انتخاب بین کت و دامن، بلوز و دامن و پیراهن در جشن های نامزدی بر اساس سلیقه صورت می گیرد. برای مجلس رسمی انتخاب کت و دامن  و لباس فانتزی مناسب است و  پیراهن بهترین گزینه برای لباس نامزدی است.

فرم لباس نامزدی

لباس نامزدی خود را بر اساس فرم بدن خود انتخاب کنید که به بدن شما جلوه زیبایی دهد. لباس گشاد اندامتان را بزرگ نشان می دهد و لباس تنگ و خیلی جذب جذاب و مناسب نیست. نکته مهم تر درلباس نامزدی راحت بودن آن است. برای خانم های که قدشان کوتاه است مدل لباس با کمر افتاده و بخشی روی کمر مناسب است چراکه آن ها بلند تر نشان می دهد. لباس پف دار نیز برای دختران قد بلند خوب است. برای خانم هایی که نیم تنه  بلند دارند مدل لباس با بالاتنه کوتاه و خط کمر بالا که با یک دامن به شکل خطی یا دامن راسته همراه شده باشد انتخاب خوبی است. برای بلند نشان دادن کمر  نیز دامن با کمر افتاده و بخشی بر روی کمر، که قسمت پایین بدن را زاویه دار کند مناسب است. برای خانم هایی با نیم تنه کوتاه نیز دامن هایی به شکل خطی، بهترین گزینه است.

اندازه لباس نامزدی

لباس نامزدی خود را با توجه به لباس عروسی خود انتخاب کنید. اگر لباس عروس خود را بلند و یا دنباله دار انتخاب کردید بهتر است لباس نامزدی کوتاه و یا میانه باشد. رنگ کفش، فرم و مدل و پاشنه  و همچنین راحت بودن آن نیز بسیار مهم  است. استفاده از جواهر و زیور آلات نیز ظاهر شما را زیباتر می کند. مجلس شما توسط تشریفات مجالس و تشریفات عروسی می تواند به بهترین شکل برگزار شود و بر اساس انتخاب شما بسیار لوکس و یا ساده در باغ عروسی و یا تالار برگزار گردد.

 

عکس ها و تصاویر لباس نامزدی

 

برای اطلاع از قیمت ها و تاریخ های آزاد برای برگزاری مراسم عروسی با شماره 88028517 تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط