مقاصد برتر خارجی برای گذراندن ماه عسل

هر ساله تشریفات عروسی صدها زوج جوان را بر عهده داریم و برای آن ها برنامه ریزی می کنیم و مقاصدی که آن ها برای ماه عسل انتخاب می کنند بسیار متنوع هستند. امسال ما از برخی از گرایش های زوج های جوان که برای مقاصد ماه عسل انتخاب می کنند پرده برداشتیم و در زیر چندین مقصد برتر خارجی برای ماه عسل را آورده ایم :

 

کشور ترکیه شهر آنتالیا

به طور شگفت انگیزی امسال شهر آنتالیا ترکیه به عنوان محبوب ترین مقصد زوج های جوان برای سپری کردن ماه عسل انتخاب شده است. هتل های متعدد ، لوکس و خدمات رفاهی عالی همراه با هزینه مناسب، شهر آنتالیا را به یکی از گزینه ها برای سفر ماه عسل تبدیل کرده است.

آنتالیا

تایلند

فیل ها ، سواحل بی نظیر ، کوکتل ها و مناظر باور نکردنی ، چه چیزی بیشتر از این در ماه عسل خود می خواهید؟ بسیاری از زوج ها تایلند را به عنوان مقصد ماه عسل خود انتخاب می کنند که هم مقرون به صرفه است و هم عالی!

تایلند

اروپا

سفر به اروپا همچنان برای بسیاری از زوج ها جالب است و آن ها ترجیح می دهند تا زندگی زناشویی خود را با سفر به اروپا آغاز نمایند و لحظاتی به یاد ماندنی را در ایتالیا ، فرانسه ، آلمان ، اسکاندیناوی و یا هر جای دیگر این قاره ثبت کنند.

اروپا

جزیره فیجی

مقصد استوایی فیجی یکی دیگر از مقاصد خاص برای گذراندن ماه عسل زوج های جوان است و تقریبا در آن جا یکی از خاص ترین سفرهای خود را تجربه خواهید نمود.

فیجی

آمریکا

از آنجا که بسیاری از ایرانی ها آشنایان فراوانی در آمریکا دارند این مقصد با صرف نظر از هزینه بالا و دردسرهای خاص خود یکی از مقاصد مورد علاقه زوج ها برای سپری کرن ماه عسل است.

آمریکا

جزیره مالدیو

یکی از جزایر بی نظیر گردشگری است که آبی روشن آب ، کلبه های دریایی و کوکتل های استوایی فوق العاده ای دارد و به راحتی می توان فهمید که چرا در سال های اخیر به یکی از مقاصد محبوب برای گذراندن ماه عسل عروس و دامادها تبدیل شده است.

مالدیو

بالی

بالی هم یکی از قاصد مشابه مالدیو با مسافت کمی بیشتر است که ماساژها و اسپا باور نکردنی و آب گرم درمانی و سواحل خاصش می تواند آن را به یک مقصد بی نظیر برای سپری نمودن ماه عسل بدل نماید.

بالی

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید
تمامی حق و حقوق وبسایت متعلق به مجموعه تشریفات لاریسا می باشد.

جستجو