حریر آرایی

حریر آرایی - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

حریر پارچه ای نرم و لطیف و با ظرافت و لطافت بالا که در دوخت پرده و پارچه و در گل آرایی برای تزیین در کنار گل ها بعنوان رومیزی و در مراسم های برای دیزاین مراسم و ایجاد فضایی رمانتیک کارایی دارد و در لباس نیز حالت پری گونه ای به فرد می بخشد.

حریر آرایی برای جلوه دادن به مراسم و ایجاد حالتی رمانتیک در مراسم عروسی، نامزدی وعقد استفاده می شود. از حریر برای پوشش سقف و گاها در کنار نورپردازی استفاده می شود.

استفاده از حریر در در تشریفات جشن های و مهمانی ها،به دلیل زیبایی پارچه حریر و جنس خاص این پارچه زیاد استفاده می شود. برای زیبایی بخشیدن به ورودی مجالس از گل آرایی، حریر آرایی و شمع آرایی استفاده می کنند،  در اینجا از حریرآرایی به فرم پرده ورودی استفاده می کنند. از حریرآرایی بر جایگاه عروس و داماد برای ایجاد یک فضای منحصر بفرد و فضا سازی برای آن استفاده میشود. برای زیبا سازی وحالت رویایی بخشیدن به محل عقد از حریرآرایی در کنار سایر دیزاین مراسم استفاده می شود.حریرآرایی برای پوشش دیوار همچون پرده، میز شام روکش میز و دیزاین صندلی میهمان نیز کارایی دارد و جزء تشریفات مجالس محسوب می شود و مراسم شما را جلوه ای خاص می بخشد.

عکس ها و تصاویر حریرآرایی

 

برای اطلاع از قیمت ها و تاریخ های آزاد برای برگزاری مراسم عروسی با شماره 88028517 تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید
تمامی حق و حقوق وبسایت متعلق به مجموعه تشریفات لاریسا می باشد.

جستجو